Een stoere E-bike met brede banden die erg comfortabel fietst
De elektrische Fatbikes zijn zeer geschikt om te combineren met E-step of E-chopper en we hebben deze stoere E-bikes in 2 maten te huur bij Outdoor Point. De E-Fatbike I is een stoere E-bike met brede banden die erg comfortabel fietst. Je ‘cruised’ zonder al te veel moeite door de prachtige Drentse omgeving.
De E-Fatbike II is speciaal voor de kleine man (of meid) die niet op de E-Chopper of E-Step kan. Deze stoere, comfortabele E-Bike voor kids vanaf 1,40 meter. Zo hebben wij voor ieder wat wils!
Outdoor Point heeft diverse leuke (puzzel)routes beschikbaar van 2,5 uur, maar ook een hele dag zelf op pad is mogelijk. Met een volle accu kun je ongeveer 50/60 km rijden.
Let op: De routes starten bij Fietstransferium Frederiksoord, zij zorgen ervoor dat jij geruisloos op weg kan.
Reservering hele dag: €60,00 per voertuig.
Borg: €100,- per reservering
Genoemde tarieven zijn incl. btw
Combineer deze activiteit met een van onze andere activiteiten voor meer afwisseling en een middag/ochtend vullend programma!
LET OP: Reserveringen voor onze ‘Activiteiten op Locatie’ zijn weer boekbaar per 30-4-2023. E-Tours zijn wel direct beschikbaar.
Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie.
Copyright © Outdoor Point | 2008 – 2023 | Alle rechten voorbehouden.